תחומי פעילות/מוסדות לימוד
03-9271711

מוסדות לימוד

• זיהוי תלמידים / סטודנטים בכניסה למתחם ומבני ביה"ס / המכללה / האוניברסיטה
• בקרת כניסה לחדרי לימוד, מעבדות, חדרי מחשב וחניונים
• זיהוי תלמידים / סטודנטים בספרייה באמצעות ברקוד / RFID
• כרטיסים חכמים לשימושים מתקדמים בקמפוס
• הזדהות מול מערכות מידע ומערכות מיחשוב בקמפוס
• זיהוי תלמידים / סטודנטים בכניסה לארועים
• הזדהות לצורך קבלת הטבות בבתי עסק רלוונטיים
• תגי זיהוי למרצים ועובדים, מבקרים וכרטיסים אחרים*
  * ראה גם זיהוי אישי / ארגוני 

כרטיסי תלמיד/סטודנט מסייעים בבקרת כניסה לקמפוס שאליו מגיעים מידי יום מאות ואף אלפי אנשים וכך ביצירת סביבה בטוחה. הם מאפשרים, באמצעות טכנולוגיות שונות כגון ברקוד / RFID / כרטיס חכם, לייעל ולזרז תהליכים. כרטיסים חכמים מרחיבים את מגוון השירותים באמצעות אפליקציות שונות שניתן לשלב בכרטיס אחד לנוחיות מירבית (Multi-application card). כמו כן, בנוסף לתרומתם לביטחון בקמפוס, כרטיסי סטודנט תורמים ליצירת תחושת שייכות, "גאוות יחידה" והטמעת המותג.
פולימיל מספקת פתרונות מתקדמים לזיהוי והזדהות במרחב הלימודים. עם ניסיון מצטבר של למעלה מ-20 שנה באספקת פתרונות למוסדות לימוד מובילים בישראל, בהם אוניברסיטאות, מכללות ובתי ספר, אנו מספקים מגוון אפשרויות שמתוכם תוכלו לבחור את הפתרון המתאים לכם ביותר.

פתרונות להקמת מאגר תמונות
אתרי אינטרנט ייעודיים להעלאת תמונה – המאפשרים לסטודנטים ותלמידים להעלות תמונה באופן מקוון, ישירות מהמחשב או הטלפון החכם. האתרים מותאמים לארגון וכוללים גרפיקה ונראות התואמת את המותג. האתרים מאובטחים בתעודת SSL. כמו כן, האתרים כוללים כלים מקצועיים לטיפול בתמונות.
ערכת איסוף תמונה – מכתב הנשלח לסטודנט וכולל בקשה לספק תמונת פספורט. הערכה כוללת את מכתב הפנייה מטעם מוסד הלימודים וכן ערכת דואר חוזר המאפשרת לסטודנט להחזיר את התמונה ללא מאמץ וללא עלות מצידו. כל פריטי הערכה מעוצבים וממותגים בהתאם למוסד הלימודים השולח.
ימי צילום מרוכזים – הפעלת עמדות צילום מקצועיות בקמפוס לצילום תמונות פספורט דיגיטליות והקמת מאגר תמונות סטודנטים ממוחשב.
הפקת כרטיסי סטודנט
הפקה מקצועית של אלפי כרטיסי סטודנט בזמן קצר בהתאם למאגר הנתונים של מוסד הלימודים. הפקת הכרטיסים כוללת הדפסה איכותית של גרפיקה ברקע הכרטיס, הדפסת תמונה צבעונית ממוחשבת של הסטודנט, הדפסת פרטיו האישיים וברקוד לזיהוי בספרייה. כמו כן, היא יכולה לכלול, על פי דרישת מוסד הלימודים, קידוד של פס מגנטי, קידוד של שבב בכרטיס סטודנט חכם, ציפוי הכרטיס להגנה והארכת חיי הכרטיס וכן ציפויים בטיחותיים ואמצעי הגנה כנגד זיוף ככל שידרשו. קרא עוד בנושא הפקת תעודות סטודנט
דיוור
כרטיסי הסטודנט, וכן חומרים אחרים לבחירת הלקוח, נשלחים בדיוור ישיר לבית הסטודנט באמצעות ערכת דיוור ממותגת. ערכת הדיוור תכלול בדרך כלל מכתב, ספח, פרסומים שונים מטעם האוניברטיסה או מטעם נותני חסות וכן כרטיס או מדבקת תיקוף.קרא עוד בנושא שירותי דיוור
מערכת ממוחשבת משרדית להפקת כרטיסי סטודנט
המערכת מיועדת להפקת כרטיסי סטודנט בודדים במהלך שנת הלימודים בקלות ובמהירות ומסירת הכרטיסים לסטודנטים לשימוש מיידי. מערכת איכותית ואמינה, לשימוש משרדי והפעלה פשוטה וידידותית כוללת מדפסת צבעונית להדפסה וקידוד של כרטיסים, תוכנת הפעלה וערכת צילום. המערכת נותנת מענה מיטבי לאובדנים ולסטודנטים המצטרפים לאחר פתיחת שנה"ל.
מדבקות תיקוף
מדבקה לתיקוף כרטיס סטודנט שהופק בשנת לימודים קודמת. עשויה חומר שאינו מאפשר הסרה והעברה לכרטיס אחר וכוללת הדפסה בהתאם לדרישות מוסד הלימודים. למוסדות בהסדר מופקת מדבקת תיקוף צבעונית המתאימה לנסיעת סטונדטים בתחבורה ציבורית.
מוצרים משלימים
מגוון מוצרים משלימים כגון קוראי ברקוד
תגי עובד ומבקר
ראה זיהוי אישי / ארגוני

698X380 (6)