תחומי פעילות/פיננסי / בנקאי
03-9271711

פיננסי / בנקאי

• כרטיסי אשראי חכמים
• כרטיסים בנקאיים
• כרטיסי מועדון לקוחות אשראי
• כרטיסי חבר אשראי

פתרונות מתקדמים להפקה ודיוור של כרטיסי אשראי וכרטיסים בנקאיים מתוצרת Datacard
חברת Datacard (ארה"ב) פיתחה לפני 40 שנה מערכות להפקות של כרטיסי אשראי בהיקפים גדולים. מאז ועד היום נשארה החברה המובילה בתחום עם נתח שוק גדול מ- 80%!
Datacard ידועה בפיתוח מערכות המאופיינות בטכנולוגייה מתקדמת, אמינות גבוהה ואיכות. חלקי המערכת עובדים יחד באופן אינטגרטיבי ומבטיחים יעילות מירבית, תפוקה גבוהה ורווחיות.

הפתרונות והשירותים המקצועיים המוצעים על ידי החברה מיושמים במערכי הנפקת הכרטיסים הגדולים והמצליחים בעולם. בישראל כל מערכי ההפקה של כרטיסי אשראי וכרטיסים בנקאיים מורכבים ממערכות של חברת Datacard שסופקו על ידי פולימיל, נציגות Datacard בישראל. הן מצטיינות בטכנולוגיות פרסונליזציה חדישות, המספקות אפשרויות מתקדמות בהיבט השיווקי של הכרטיס ומבטיחות ללקוחות הפקה אמינה, יעילה ורווחית של כרטיסים.

מערכות מודולריות להפקה מרכזית של כרטיסים
הפקת כרטיסים בנקאיים בצורה מאובטחת, בהיקפים גדולים, ביעילות מירבית ועלות מינימלית באתר הנפקה מרכזי.
המערכות המרכזיות של Datacard הינן 100% מודולריות ומאפשרות להתאים את מערך ההנפקה לטכנולוגיות משתנות, לשינוי בחוקים ובדרישות חברות האשראי הבינ"ל ולדרישות מערך השיווק באמצעות תוספת פשוטה ומהירה של מודולים המגדילים את פונקציונליות המערכת. מערכת דיוור אינטגרטיבית מאפשרת את הכנת הכרטיסים באופן מיידי למשלוח בדואר.

פתרונות להפקת כרטיס אשראי בהתאמה אישית ללקוח
כרטיס אשראי / כרטיס בנקאי הכולל תמונה לבחירת הלקוח או תמונה אישית המסופקת על ידי הלקוח. מעניקה ללקוח תחושה של כרטיס השייך לו באופן אישי ומיוחד ועל ידי כך גורמת להגדלת השימוש בכרטיס.

פתרונות להפקת כרטיסי אשראי, כרטיסי Pre-Paid וכרטיסי מתנה בסניפי הבנק ובנקודות מכירה
הגדלת המגע עם הלקוח, בידול וחדשנות
שידרוג מערך ההנפקה ויישום מודל עסקי המבדיל את החברה משאר הגופים הפיננסיים באמצעות הרחבת מערך השירותים המוצעים מסייע בהשגת לקוחות חדשים.
הפקה מיידית של כרטיסי אשראי, כרטיסי פרי-פייד וכרטיסי מתנה בסניפי הבנק, ו/או במרכזי קניות ונקודות מכירה אחרות, בצורה מאובטחת. זאת הודות לפתרונות המושתתים על הפקה מאובטחת וסידרת מדפסות שולחניות ייעודיות לתחום הפיננסי להפקה מבוזרת של כרטיסי אשראי וכרטיסים אחרים, במגע ישיר עם קהל הלקוחות. מערך מסוג זה מאפשר ללקוח שימוש מיידי בכרטיס ללא זמן המתנה וללא צורך באקטיבציה. מסירת הכרטיס מיידית ללקוח חוסכת את הצורך בהטרחת הלקוח לסניף הבנק או משלוח הכרטיס בדואר, משלוח שהוא בזבזני ולא מאובטח. במערכי הנפקה אלה ניתן להפיק כרטיסי אשראי מובלטים, כרטיסים מגנטיים וכרטיסים חכמים.

מערכות קיוסק להפקת כרטיס בשירות עצמי
Datacard מיישמת טכנולוגיות חדשות, המאפשרות למוסדות פיננסיים לספק ללקוחותיהם שירותי הפקת כרטיסים במכונות בשירות עצמי בזמן אמת ולשימוש מיידי. שירות מתקדם המאפשר ללקוח להחליף במהירות כרטיס שאבד או נגנב. "קיוסקים" להפקת כרטיס מותקנים במקומות ציבוריים כגון נקודות מכירה, מרכזי תחבורה ציבורית וסניפי בנק, במטרה למשוך לקוחות חדשים. שירות זה מגדיל את החשיפה ללקוחות, מסייע במשיכת לקוחות חדשים, מגביר את השימוש בכרטיסים ומחזק את תדמית המוצר.