תחומי פעילות/רפואי
03-9271711

רפואי

• תגי עובדים
• כרטיס מבוטח
• כרטיס מטופל
• צמידי זיהוי למטופל / יולדת / ילוד

הפקת תגי זיהוי עמידים ואיכותיים לצוותים רפואיים, עובדי מינהלה ומבקרים 
הפקת תגי זיהוי הכוללים רכיבים (כגון פס מגנטי / RFID / כרטיס חכם) המתאימים לבקרת כניסה לאזורים/מתחמים או חדרים מבוקרים, גישה לבסיסי נתונים או מערכות מידע רפואי, בקרת נוכחות, בקרת גישה למלאים של ציוד רפואי, מדים ועוד. ציפויים מיוחדים לתגים מגנים מפני שחיקה ומאריכים את חיי הכרטיס הנמצא בשימוש תכוף על ידי הצוותים.

הפתרונות כוללים מערכות איכותיות וקלות להפעלה להפקת תגים (הדפסה, קידוד וציפוי), שירותי הפקת תגים ומגוון גדול של אביזרי נשיאה ממותגים. כמו כן, כרטיסים, פתרונות RFID וקוראים לבקרת כניסה (פיזית ולוגית).
קרא עוד על זיהוי אישי/ארגוני

698X380 (5)

כרטיס מבוטח / כרטיס מטופל 
מתן כרטיסים מגנטיים ממותגים למבוטחים ו/או מטופלים לקבלת שירותים במסגרת חברת שירותי הבריאות או בית החולים, גישה למידע אישי ולמתקנים ורכישה של תרופות. הפקת כרטיסים בעלי נראות שונה על פי סוג הכיסוי הביטוחי בהתאם לתוכנית השיווקית והפקת תגים למבקרים קבועים המעניקים הטבות בנושא חנייה והטבות אחרות.

פולימיל תקים עבורכם מערך הפקה מתקדם לכרטיסי מבוטח בסניפים ונקודות שירות תוך קישוריות לבסיסי הנתונים של הארגון ותספק מדפסות כרטיסים קלות להפעלה ואמינות, שירות טכני באתרי הלקוח וחומרים וכרטיסים מגנטיים מודפסים (Pre-Printed Cards). כמו כן, על פי הצורך, גם שירותי התאמה של מערך ההפקה למערכות מיחשוב ותוכנה בארגון (ראה מערכת בהתאמה אישית)

הפקה מרכזית של כרטיסי מבוטח ודיוור

שירותי הפקת כרטיסי מבוטח כולל משלוח הכרטיס בדואר באמצעות ערכת דיוור ממותגת. (קרא עוד על שירותי דיוור)
השירות כולל עיצוב גרפי, ייצור כרטיסים ממותגים, הפקת ערכות ממותגות, הדפסת פרטי המבוטח והכנת הערכה למשלוח. את פרטיו האישיים של המבוטח ניתן להבליט על הכרטיס כולל ציפוי התווים בצבע מתאים לשיפור מראה הכרטיס ומניעת זיוף. כמו כן, הדפסה של תמונת המבוטח בצבע על הכרטיס. במסגרת השירותים הניתנים על ידי פולימיל גם פתרונות לאיסוף תמונות והקמת מאגר תמונות ממוחשב. (ראה מאגרי תמונות ממוחשבים).