שירותים/הפקת כרטיסים
03-9271711

הפקת כרטיסים

CARDS ISSUANCE_697X243

בפולימיל פועלת לשכת שירות הכוללת מערך הפקה מקצועי של הדפסת כרטיסי פלסטיק המותאם אל הדפסת כרטיסים בהיקפים גדולים וכן בכמויות קטנות לפי צרכי הלקוח.

מערך ההפקה כולל מגוון של מכונות לקידוד, הדפסה, פרסונליזציה וציפוי של כרטיסים. ממכונות תעשייתיות המשמשות לפרוייקטים עתירי כרטיסים ועד מכונות המאפשרות הדפסת כרטיסים בודדים על פי דרישה.

המונח פרסונליזציה מתייחס להטמעה של פרטים אישיים של אדם על כרטיס. תהליך הפרסונליזציה כולל הדפסה/הטבעה של פרטי זיהוי אישיים בכרטיס ו/או קידוד פרטים אישיים ברכיב טכנולוגי כלשהו הקיים בכרטיס. לשכת השירות של פולימיל מתמחה בפרסונליזציה של כרטיסים ובכלל זאת:

הדפסת כרטיסים עם נתונים משתנים ופרטי זיהוי אישיים
הבלטה של נתונים משתנים ופרטי זיהוי אישיים וטופינג (צפוי וצביעה של תווים מובלטים)
הדפסת כרטיסי פלסטיק עם תמונה אישית ממוחשבת או מספר תמונות בשילוב אמצעי ביטחון
הדפסת חתימה דיגיטלית
הדפסת ברקוד (גולל ברקוד דו-מימדי ו-QRC)
קידוד פס מגנטי
קידוד רכיב קירבה
קידוד רכיב מגע בכרטיס חכם

תהליך עיבוד כרטיס חכם לעובד כולל גם הדפסת כרטיסי פלסטיק עם הדפסות רקע / תמונת רקע / אלמנטים גרפיים בשיטות הדפסה שונות, ציפוי הכרטיס בציפויים שונים להגברת עמידות הכרטיס והארכת חיי הכרטיס וכן שילוב של אמצעי ביטחון גלויים וסמויים להגנה מפני זיוף או נסיונות לשינוי נתונים בכרטיס.

עובדים ותיקים, מקצועיים ומנוסים אחראים לתפעול הלשכה. מעצבים גרפיים מקצועיים, מומחים בבסיסי נתונים ומפעילים ותיקים שאחראים על הפעלת המכונות והפקת הכרטיסים. עבודת הלשכה מלווה ונתמכת על ידי צוות מיחשוב מקצועי, אנשי פיתוח וטכנאים מוסמכים שאחראים לתחזוקת המכונות בלשכה כמו גם אצל לקוחות החברה.

בלשכת השירות של פולימיל מונפקים גם כרטיסים בעבור גופים ממשלתיים, ציבוריים ומשרד הביטחון תוך הקפדה על אבטחה פיזית ואבטחת מידע בהתאם להגדרות הפרויקט: הנפקת הכרטיסים נעשית בחדר מאובטח על ידי עובדים בעלי סיווג בטחוני מתאים, חומרי הגלם ותוצרים המוגמרים נשמרים בכספות ומערכת המיחשוב כוללת אמצעי אבטחה להגנה על המידע ומאגרי הנתונים. כמו כן, קיימות עמדות עבודה ללא גישה לרשת פנימית או חיצונית. כללי האבטחה השונים נתונים לביקורות שוטפות של המלמ"ב, אותן פולימיל עוברת בהצלחה.

הכנה של ערכות הדיוור מתבצעת גם היא בלשכת השירות של פולימיל. (קרא עוד על שירותי דיוור)

פעילות לשכת השירות בפולימיל מתבצעת תחת אבטחת איכות קפדנית. פולימיל מנהלת מערכת אבטחת איכות ISO 9001-2008 באישור מכון התקנים.

דילוג לתוכן