שירותים/מערכת בהתאמה אישית
03-9271711

מערכת בהתאמה אישית

HATAMA ISHIT_697X243

• התאמות חומרה
• פיתוח מימשקים ותוכנה
• מערכות "קיוסק" להפקת כרטיס בשירות עצמי

הרכבת מערכת להפקת כרטיסים מתבצעת על ידי בחירה של רכיבי המערכת – מדפסת, תוכנה, מערכת צילום – מתוך מגוון גדול של מוצרי "מדף", על פי מפרט הדרישות מהמערכת ובהתאם לתקציב. המוצרים כוללים בחלקם אופציות נוספות או הרחבות מעבר לקונפיגורציה הסטדנרטית. במקרים בהם קיימות דרישות מיוחדות מהמערכת פולימיל מבצעת התאמות חומרה ותוכנה להתאמת המערכת לדרישות המדויקות של הפרויקט והלקוח.

אינטגרציה של קוראים/מקודדים לבחירת הלקוח במדפסות
פיתוח מימשקים למערכות מיחשוב של הלקוח/מאגרי נתונים
מימשקים לייבוא נתונים ו/או עידכון נתונים ותמונות במערכות הלקוח
אספקת DLLים להפעלת מערכת הצילום ומערכת ההפקה בסביבת העבודה הקיימת של הלקוח
פיתוח תוכנה ייעודית לפרויקט כולל מימשק משתמש מותאם אישית

רכיבי SDK של תוכנת ההפעלה (DATACARD® ID WORKS® SOFTWARE DEVELOPER’S KIT) ושל דרייבר המדפסת מאפשרים פיתוח והתאמה אישית באופן עצמאי על ידי הלקוח. פולימיל מסייעת בתהליך הפיתוח על ידי תמיכה ובמידת הצורך על ידי פיתוח של רכיבים שונים להקלה על עבודת הלקוח.

מערכות "קיוסק" להפקת כרטיס בשירות עצמי
פולימיל מספקת מערכות "קיוסק" המאפשרות הפקת כרטיסים ותגי זיהוי בשירות עצמי.
את העמדות ניתן למקם במקומות ציבוריים כגון נקודות מכירה, מרכזי תחבורה ציבורית וסניפי בנק, במטרה למשוך לקוחות חדשים. שירות עצמי להפקה כרטיסי לקוחות (כגון כרטיסים בנקאיים) מגדיל את החשיפה ללקוחות, מסייע במשיכת לקוחות חדשים, מגביר את השימוש בכרטיסים ומחזק את תדמית המוצר.
העמדות מאפשרות הפקה מהירה של תגי זיהוי על ידי מבקרים בארגונים גדולים ובכנסים, כולל הפקה של תגי זיהוי רב פעמיים (מחיקים).

הפקת תג זיהוי בשירות עצמי
עמדת אל-תור למבקרים מוזמנים בבורסת היהלומים הישראלית
הפקת תג מבקר בשירות עצמי, במהירות וללא המתנה בתור בעמדות מקבלות הקהל. המערכת מאפשרת קבלת מספר גדול של מבקרים בכל יום, ביעילות ותוך חיסכון בזמן ובמשאבים.

KIOSK_380X475