שירותים/שירותי דיוור
03-9271711

שירותי דיוור

DIVUR_697X243

 

בפולימיל פועלת לשכת שירות הכוללת מערך הפקה מקצועי של כרטיסי פלסטיק והכנת הכרטיסים למשלוח בדואר – שירותי דיוור.
קרא עוד על שירותי הפקת כרטיסים

שירות של אספקת כרטיסים בדואר לבעלי הכרטיסים, מטעם הלקוח, באמצעות ערכה ממותגת לדיוור ישיר. השירות ניתן הן בהיקפים גדולים בפרוייקטים מרובי כרטיסים ונמענים והן בהיקפים קטנים של כמה מאות נמענים.

ערכת הדיוור כוללת בדרך כלל מכתב הממוען לבעל הכרטיס באופן אישי, שעליו מוצמד הכרטיס, מעטפה שעליה מודפסת כתובת הנמען וחומרים נוספים לפי דרישת הלקוח וצרכי הפרוייקט כגון מעטפת החזר, ספחי מידע וצרופות פרסומיות.

הכנת ערכת הדיוור כוללת הדפסה של נתוני הנמען על כל חלקי הערכה הרלוונטים והצמדת כרטיס אישי בהתאמה לנתונים המודפסים על גבי דברי הדואר. בתהליך הכנת הערכה משולבים אמצעים שונים של בקרת איכות לאבטחת תקינות הערכה ותאימות הנתונים בין כל חלקיה.

השירות הניתן על ידי פולימיל כולל גם, בהתאם לצורך, עיצוב גרפי מקצועי של חלקי הערכה ו/או הפקת דפוס של רכיבי הערכה: הפקה של מכתבים מודפסים על פי מפרט טכני נדרש (סוג נייר, הדפסה, אלמנטים נוספים), הפקה של מעטפה ממותגת והפקה של פריטי דפוס נוספים כולל פריטים מיוחדים.

עובדים ותיקים, מקצועיים ומנוסים אחראים לתפעול מערך הדיוור והפקת הכרטיסים. מעצבים גרפיים מקצועיים, מומחים בבסיסי נתונים ומפעילים ותיקים שאחראים על הפעלת המכונות והפקת הכרטיסים וכן הכנת ערכות הדיוור. עבודת הלשכה מלווה ונתמכת על ידי צוות מיחשוב מקצועי, אנשי פיתוח וטכנאים מוסמכים שאחראים לתחזוקת המכונות בלשכה כמו גם אצל לקוחות החברה.

פעילות לשכת השירות בפולימיל מתבצעת תחת אבטחת איכות קפדנית. פולימיל מנהלת מערכת אבטחת איכות ISO 9002 באישור מכון התקנים.